Aparatul de specialitate al primarului

Anul 2021

Nr.
crt
Numele si prenumele Functia Compartimentul
Declaratii de
avere
Declaratii de
interese
1
Chelariu Dumitru Primar

(vizualizare)

(vizualizare)
2
Chelariu Corina – Elena Secretar
comuna
(vizualizare)
(vizualizare)
3
Mirauti Monica Consilier
(vizualizare)
(vizualizare)
4
Iluca Raileanu Cosmin Consilier
(vizualizare)
(vizualizare)
5
Fluerariu Elena Referent Agricol si cadastru
(vizualizare)
(vizualizare)
6
Apostol Roxana-Cornelia Consilier Principal Asistenta sociala si autoritate tutelara
(vizualizare)
(vizualizare)
7
Ursuleanu Florin Consilier Principal Agricol si cadastru
(vizualizare)
(vizualizare)
8
Rusu Ioana Consilier Asistent
(vizualizare)
(vizualizare)
9
Rusu Maricel Viceprimar Agricol si cadastru
(vizualizare)
(vizualizare)
10
Albu Sergiu Mihai Consilier Principal Buget, contabilitate, taxe si impozite
(vizualizare)
(vizualizare)
11
Iacob Miruna Madalina Consilier Asistent
(vizualizare)
(vizualizare)

Anul 2020

Nr.
crt
Numele si prenumele Functia Compartimentul
Declariti de
avere
Declariti de
interese
1
Chelariu Dumitru Primar

(vizualizare)

(vizualizare)
2
Chelariu Corina – Elena Secretar
comuna
(vizualizare)
(vizualizare)
3
Asoltanei Alina Andreea Consilier Principal Resurse umane, stare civila si autoritate tutelara
(vizualizare)
(vizualizare)
4
Iluca Raileanu Cosmin Consilier
(vizualizare)
(vizualizare)
5
Fluerariu Elena Referent Agricol si cadastru
(vizualizare)
(vizualizare)
6
Apostol Roxana-Cornelia Consilier I Asistenta sociala si autoritate tutelara
(vizualizare)
(vizualizare)
7
Ursuleanu Florin Consilier Principal Agricol si cadastru
(vizualizare)
(vizualizare)
8
Rusu Ioana Consilier
(vizualizare)
(vizualizare)
9
Rusu Maricel Viceprimar Agricol si cadastru
(vizualizare)
(vizualizare)
10
Albu Sergiu Mihai Consilier I Buget, contabilitate, taxe si impozite
(vizualizare)
(vizualizare)
11
Mirauti Monica Consilier Superior
(vizualizare)
(vizualizare)

Anul 2019

Nr.
crt
Numele si prenumele Functia Compartimentul
Declariti de
avere
Declariti de
interese
1
Chelariu Dumitru Primar

(vizualizare)

(vizualizare)
2
Chelariu Corina – Elena Secretar
comuna
(vizualizare)
(vizualizare)
3
Asoltanei Alina Andreea Consilier Resurse umane, stare civila si autoritate tutelara
(vizualizare)
(vizualizare)
4
Chiriac Rodica Consilier Superior Buget, contabilitate, taxe si impozite
(vizualizare)
(vizualizare)
5
Fluerariu Elena Referent Agricol si cadastru
(vizualizare)
(vizualizare)
6
Apostol Roxana-Cornelia Consilier I Asistenta sociala si autoritate tutelara
(vizualizare)
(vizualizare)
7
Ursuleanu Florin Consilier I Agricol si cadastru
(vizualizare)
(vizualizare)
8
Rusu Ioana Consilier
(vizualizare)
(vizualizare)
9
Rusu Maricel Viceprimar Agricol si cadastru
(vizualizare)
(vizualizare)
10
Albu Sergiu Mihai Consilier I Buget, contabilitate, taxe si impozite
(vizualizare)
(vizualizare)

Anul 2018

Nr.
crt
Numele si prenumele Functia Compartimentul
Declariti de
avere
Declariti de
interese
1
Chelariu Dumitru Primar

(vizualizare)

(vizualizare)
2
Chelariu Corina – Elena Secretar
comuna
(vizualizare)
(vizualizare)
3
Asoltanei Alina Andreea Consilier Resurse umane, stare civila si autoritate tutelara
(vizualizare)
(vizualizare)
4
Chiriac Rodica Consilier Superior Buget, contabilitate, taxe si impozite
(vizualizare)
(vizualizare)
5
Fluerariu Elena Referent Agricol si cadastru
(vizualizare)
(vizualizare)
6
Apostol Roxana-Cornelia Consilier I Asistenta sociala si autoritate tutelara
(vizualizare)
(vizualizare)
7
Ursuleanu Florin Consilier I Agricol si cadastru
(vizualizare)
(vizualizare)
8
Rusu Maricel Viceprimar Agricol si cadastru
(vizualizare)
(vizualizare)
9
Albu Sergiu Mihai Consilier I Buget, contabilitate, taxe si impozite
(vizualizare)
(vizualizare)

Anul 2017

Nr.
crt
Numele si prenumele Functia Compartimentul
Declaritii de
avere
Declaritii de
interese
1
Chelariu Dumitru Primar

(vizualizare)

(vizualizare)
2
Chelariu Corina – Elena Secretar
comuna
(vizualizare)
(vizualizare)
3
Asoltanei Alina Andreea Consilier Resurse umane, stare civila si autoritate tutelara
(vizualizare)
(vizualizare)
4
Chiriac Rodica Consilier Principal Buget, contabilitate, taxe si impozite
(vizualizare)
(vizualizare)
5
Fluerariu Elena Referent Agricol si cadastru
(vizualizare)
(vizualizare)
6
Apostol Roxana-Cornelia Consilier I Asistenta sociala si autoritate tutelara
(vizualizare)
(vizualizare)
7
Ursuleanu Florin Consilier Agricol si cadastru
(vizualizare)
(vizualizare)
8
Rusu Maricel Viceprimar Agricol si cadastru
(vizualizare)
(vizualizare)
9
Albu Sergiu Mihai Consilier Buget, contabilitate, taxe si impozite
(vizualizare)
(vizualizare)
10
Ifrim Catalin-Ioan Fost consilier local
(vizualizare)
(vizualizare)

Anul 2016

Nr.
crt
Numele si prenumele Functia Compartimentul
Declaritii de
avere
Declaritii de
interese
1
Chelariu Dumitru Primar

(vizualizare)

(vizualizare)
2
Chelariu Corina – Elena Secretar
comuna
(vizualizare)
(vizualizare)
3
Asoltanei Alina Andreea Consilier Resurse umane, stare civila si autoritate tutelara
(vizualizare)
(vizualizare)
4
Chiriac Rodica Consilier Principal Buget, contabilitate, taxe si impozite
(vizualizare)
(vizualizare)
5
Fluerariu Elena Referent Agricol si cadastru
(vizualizare)
(vizualizare)
6
Apostol Roxana-Cornelia Consilier I Asistenta sociala si autoritate tutelara
(vizualizare)
(vizualizare)
7
Ursuleanu Florin Consilier Agricol si cadastru
(vizualizare)
(vizualizare)
8
Albu Sergiu Mihai Consilier Buget, contabilitate, taxe si impozite
(vizualizare)
(vizualizare)

Anul 2011

Nr.
crt
Numele si prenumele Functia Compartimentul
Declariti de
avere
Declariti de
interese
1
Chelariu Dumitru Primar

(vizualizare)

(vizualizare)
2
Chelariu Corina – Elena Secretar
comuna
(vizualizare)
(vizualizare)
3
Asoltanei Alina Andreea Referent Resurse umane, stare civila si autoritate tutelara
(vizualizare)
(vizualizare)
4
Chiriac Rodica Consilier Buget, contabilitate, taxe si impozite
(vizualizare)
(vizualizare)
5
Fluerariu Elena Referent Agricol si cadastru
(vizualizare)
(vizualizare)
6
Gherasim Miorita Consilier Asistenta sociala si autoritate tutelara
(vizualizare)
(vizualizare)
7
Puntea Ionut Referent Agricol si cadastru
(vizualizare)
(vizualizare)
8
Popescu Eduard – Ioan Consilier Agricol si cadastru
(vizualizare)
(vizualizare)
9
Ursuleanu Florin Referent Buget, contabilitate, taxe si impozite
(vizualizare)
(vizualizare)